چگونه صنایع دستی خود را بفروشیم؟

اگر شما تولیدکننده صنایع‌دستی هستید اما فروش چندانی ندارید و برای شما این سوال پیش آمده که چطور صنایع‌دستی خود را بفروشم؟ یا چطور می‌توانم جایی را برای فروش صنایع دستی پیدا کنم؟ و به دنبال این هستید که درآمد بیشتری را از فروش صنایع‌دستی کسب کنید، ما در ادامه روش‌های کاربردی و مؤثری را برای فروش صنایع‌دستی خانگی به شما معرفی می‌کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا جواب این سوالات را دریافت کنید.

فروش صنایع دستی در سایت‎‌های خرید و فروش

اگر شما هم در زمینه مشاغل خانگی فعالیت دارید و تولیدکننده صنایع‌دستی هستید ولی مشتری زیادی ندارید و برای شما این سوال پیش آمده که چگونه می‌توانم کارهای هنری خود را بفروشم؟ ما در این بخش قصد داریم بهترین و راحت‌ترین روش فروش صنایع دستی را به شما معرفی کنیم که این روش به شما کمک می‌کند تا مشتریان بیشتری جذب کنید.

سایت‌های بسیاری هستند که در حوزه‌‌ی خرید و فروش آنلاین انواع محصولات فعالیت می‌کنندو برخی از آن‌ها این امکان را فراهم کرده‌اند که افراد دیگر هم بتوانند در سایت آن‌ها محصولات خود را برای فروش قرار بدهند.

یکی از سایت‌های فعال در زمینه خرید و فروش آنلاین، فروشگاه اینترنتی پرنون است که در حوزه فروش صنایع دستی ایران فعالیت دارد و این امکان را برای هنرمندان عزیز ایرانی فراهم آورده است که با ثبت‌نام در بخش فروشندگان سایت بتوانند محصولات صنایع‌دستی خود را به دیگران معرفی کنند و به فروش برسانند.

هنرمندان عزیز که در زمینه تولید آثار هنری دستی و صنایع‌دستی در سراسر ایران مشغول به فعالیت هستند می‌توانند در بخش پنل فروشندگان فروشگاه پرنون ثبت‌نام و شرایط آن را مطالعه کنند و از این طریق با اشتراک‌گذاری عکس صنایع‌دستی خود در سایت پرنون محصولات خود را برای فروش قرار بدهند.

چگونه محصولات هنری خود را بفروشیم؟

فروش صنایع‌دستی از طریق شبکه‌های اجتماعی

این روزها با گسترش شبکه‌های اجتماعی و محبوبیت آن‌ها در بین مردم شما می‌توانید هنرهای دستی خود را به دیگران معرفی کنید و آثار خود را به فروش برسانید.

 از بهترین شبکه‌های اجتماعی برای فروش صنایع‌دستی اینستاگرام و تلگرام است که با ثبت‌نام در این شبکه‌های اجتماعی و تولید عکس و محتوای مناسب می‌توانید مخاطب جذب کنید و آثار هنری خود را بفروشید.

اگر شما در بخش پنل فروشندگان فروشگاه اینترنتی پرنون ثبت‌نام کرده‌اید و هنرهای دستی خود را در سایت قرار داده‌اید ما این امکان را نیز برای هنرمندان عزیز ایرانی فراهم کرده‌ایم که با ارسال عکس مناسب از محصولات خود برای کارشناسان فروشگاه پرنون بتوانند محصولات خود را از طریق اینستاگرام فروشگاه اینترنتی صنایع‌دستی پرنون و دیگر شبکه‌های اجتماعی فروشگاه پرنون به دیگران معرفی و مشتری جذب کنند.

سایت فروش صنایع دستی خانگی

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی

این روزها بازار خرید و فروش اینترنتی از سایت‌ها بسیار داغ است و هر روز افراد بیشتری به خرید اینترنتی و تحویل محصول درب منزل علاقه‌مند می‌شوند.

پس یکی از ایده‌های ناب برای افرادی که این سوال در ذهن آن‌ها هست که چگونه صنایع‌دستی خود را بفروشم؟ راه‌اندازی سایت اینترنتی فروش صنایع‌دستی است.

اگر شما بودجه کافی برای این کار دارید به راحتی می‌توانید با متخصصان حوزه کسب‌وکار اینترنتی مشورت کنید و یک سایت فروش اینترنتی صنایع‌دستی راه‌اندازی کنید.

البته این نکته را هم لازم است به شما بگوییم که اگر بودجه یا تخصص کافی در زمینه مدیریت وب‌سایت و کسب‌وکار اینترنتی ندارید بهتر است این پیشنهاد را نادیده بگیرید چون راه‌‌اندازی سایت فروش صنایع‌دستی به پشتکار، دانش، هزینه، تلاش مداوم و بازاریابی و تبلیغات نیاز دارد.

جایی برای فروش صنایع دستی

شرکت در نمایشگاه‌های صنایع‌دستی

هر ساله در بازه‌های مختلف زمانی در بسیاری استان‌های کشور نمایشگاه‌ متعددی در زمینه فروش صنایع‌دستی برگزار می‌شود که شما می‌توانید با پیگیری از زمان و محل برگزاری این نمایشگاه‌ها با اجاره غرفه در نمایشگاه فروش صنایع دستی شرکت کنید که افراد بسیاری خریدار صنایع دستی شما خواهند بود.

یکی از نمایشگاه‌های معتبری که هر ساله در زمینه فروش و معرفی صنایع‌دستی برگزار می‌شود در استان تهران است که تاریخ برگزاری این نمایشگاه مصادف با روز جهانی صنایع‌دستی در تاریخ 10 ژوئن یا 20 خرداد است.

هر ساله هنرمندان بسیاری از سراسر ایران در این نمایشگاه شرکت می‌کنند و از این طریق بازاریابی و تبلیغات برای صنایع‌دستی خود انجام می‌دهند و مشتریان بسیاری از سراسر استان‌ها کسب می‌کنند.

چگونه آثار هنری خود را بفروشیم؟

سایت فروش صنایع دستی خانگی

هنرمندان زیادی در سراسر ایران مشغول به تولید صنایع‌دستی و آثار هنری دستی هستند که با توجه به گستردگی و وسعت ایران خیلی از این آثار هنری زیبا و چشم‌نواز برای مردم ناشناخته است.

از طرفی خیلی از افراد فقط تنها راه کسب درآمدشان فقط از این طریق هست و مایل هستند برای کسب درآمد بیشتر، مشتریان بیشتری جذب کنند اما بودجه کافی برای بازاریابی و تبلیغات ندارند.

اگر شما هم در زمینه مشاغل خانگی فعالیت دارید و تولیدکننده صنایع‌دستی هستید ولی مشتری زیادی ندارید و برای شما این سوال پبش آمده که چطور هنرهای دستی خود را بفروشم؟ یا چگونه می‌توانم کارهای هنری خود را بفروشم؟ پاسخ این سوال شما پیش ما است.

همان‌‌‌طور که در ابتدا مقاله اشاره کردیم فروشگاه اینترنتی پرنون مرجع تخصصی فروش صنایع‌دستی ایران است که از کسب‌وکارهای خانگی که در زمینه تولید آثار هنری و صنایع‌دستی فعالیت دارد حمایت می‌کند.

افرادی که دارای کسب و کار خانگی در زمینه تولید صنایع‌دستی هستند به راحتی می‌توانند در بخش فروشنده باش فروشگاه اینترنتی پرنون ثبت‌نام کنند و محصولات خود را برای فروش قرار بدهند.

تهیه و گردآوری مطلب: وبلاگ فروشگاه اینترنتی پرنون

منبع: فروشگاه اینترنتی پرنون

با ارسال دیدگاه و پیشنهادات خود ما را در بهبود مطالب یاری کنید.