کیف زنانه با بند زنجیری

کد محصول:
4545

کیف زنانه چرم طبیعی قهوه‌ای رنگ

کیف زنانه دوخته شده با چرم گاو

کیف چرم طبیعی به همراه بند زنجیری

کیف دوشی زنانه چرمی به همراه ضمانت

بیشتر نمایش کمتر
1,650,000 تومان بدون مالیات
تحویل بین 2 تا 4 روز
امتیاز:
(0)
دوست داشتن0
توضیحات

چرم طبیعی

چرم طبیعی از دباغی پوست حیوانات تشکیل می‌شود. مقاومت زیاد، استحکام بالا، دوام و ماندگاری از ویژگی‌های چرم‌های طبیعی است. چرم طبیعی بر اساس استحکام به سه دسته‌ی سبک، نیمه سنگین و سنگین تقسیم می‌شود.

  • چرم‌های سبک از پوست حیواناتی مثل گوسفند و بزغاله به دست می‌آیند و ضخامت کمی دارند؛ در نتیجه نیازمند مراقبت هستند. از طرفی دیگر این چرم‌ها جنس بسیار لطیفی دارند و به همین علت در اکسسوری‌هایی مانند دستکش یا کلاه به کار می‌روند.
  • چرم‌های نیمه سنگین از پوست حیواناتی مثل شترمرغ و کروکدیل ساخته می‌شود و جزء چرم‌های کمیاب محسوب می‌شوند و قیمت بالایی دارند. این چرم‌ها در ساخت کالاهای لاکچری و خاص به کار می‌روند.
  • چرم‌های سنگین تشکیل شده از پوست حیواناتی مثل گاو، گوساله یا شتر هستند. این چرم‌ها مقاومت بالاتری نسبت به چرم‌های دیگر دارند و در طی گذشت سال‌ها و استفاده از آن، ظاهر بهتری می‌گیرند و همچنین جذابیت خود را حفظ می‌کنند.
  • چرم گاو نتیجه ای است که طی فرآیندهای مختلف از پوست این حیوان به دست می آید. دباغی پوست گاو از جمله این فرایندها است که نتیجه آن چرمی است که در فروشگاه‌های چرم فروشی می‌بینید. پس از اتمام دباغی، چرم گاوی برای ساخت محصولات مختلف استفاده می‌شود.

چرم گاو نتیجه ای است که طی فرآیندهای مختلف از پوست این حیوان به دست می آید. 

پس از اتمام دباغی چرم گاوی برای ساخت محصولات مختلف استفاده می شود.
بیشتر نمایش کمتر
جزئیات محصول
4545

مشخصات

کیفیت ساخت
عالی
جنس بدنه
چرم گاو
ابعاد
19*6*15 سانتی‌متر
مناسب برای
خانم‌ها
شاید دوست داشته باشید

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

کد QR