باکس حصیری هیلما

کد محصول:
4612

باکس نظم دهنده حصیری

مناسب برای منظم کردن وسایل کشو و کمد

قابل سفارش در سایز و رنگ دلخواه شما

نظم دهنده کشو و کمد

قابل استفاده برای باکس گل 

قابل شستشو

بیشتر نمایش کمتر
580,000 تومان بدون مالیات
زمان تقریبی تحویل: 15 تا 20 روز
امتیاز:
(0)
دوست داشتن0
توضیحات

یکی از وسایلی که هم در آشپزخانه‌ها و هم در دکوراسیون منازل از گذشته تا حال مورد استفاده بوده، به کارگیری سبدها، سفره‌ها و وسایلی با بافت‌های حصیری است. در چند دهه اخیر استفاده سبدها و محصولات حصیری، به دلیل جایگزین شدن مواد و اشیاء دیگر مانند پلاستیک، که هم ارزان‌تر بودند، هم طول عمر بیشتری داشتند و هم مراقبت از آن‌ها آسان‌تر بود، کاهش یافته است.

درخوزستان به دلیل وجود نخل‌های فراوان، این صنعت رواج و رونق بسیاری دارد. همچنین به دلیل نزدیکی این استان به رودخانه‌ و وجود نی و نیزارها، حصیربافی جزو صنایع دستی پرطرفدار در این استان است. حصیربافی در این استان انواع مختلفی نیز دارد. از مهمترین آثار خلق شده با حصیر و نی در خوزستان، کپو بافی است.

برگ درخت خرما را به دور نی می‌پیچند و با کاموا تزئین می‌کنند. در استان‌های شمالی ایران هم به دلیل وجود نیزارهای فراوان، صنعت حصیربافی در مقیاسی بزرگ انجام می شود. حتما در سفرهای شمالی خود سبدهای حصیری را در مسیر بسیار دیده‌اید.  علاوه بر این دو منطقه در سیستان و بلوچستان نیز حصیربافی جزو مشاغل به شمار می‌رود. به دلیل نوع آب و هوای این منطقه استفاده از حصیر رونق و کاربرد فراوان دارد.

مشخصات و کاربردهای سبد نظم دهنده کمد و کشو

  • باکس نظم دهنده وسایل با تلفیقی از الیاف طبیعی ومصنوعی تولید شده و با علاقه و عشق بافته شده است در این کار سعی شده که حصیربافی سنتی حفظ و با رنگ‌ها و بافت‌های نو  به آن جلوه مدرن داده شود.
  • این باکس نظم دهنده حصیری به راحتی با آب قابل شستشو است.
  • جنس بدنه جعبه تنظیم کننده از گیاه الیاف است که این گیاه در جزیره مینو از توابع خرمشهر رشد می‌کند.
  • تمامی محصولات غرفه صنایع دستی حصیری مدرن با علاقه و دقت بسیار تولید شده است.
  • محصولی شیک و جذاب برای جهیزیه عروس.

در غرفه صنایع دستی حصیری مدرن سفارش انواع سبد نظم دهنده کمد، کشو، کابینت در طرح، رنگ و اندازه دلخواه شما پذیرفته می‌شود. 

بیشتر نمایش کمتر
جزئیات محصول
4612

مشخصات

کیفیت ساخت
عالی
مناسب برای
خانم‌ها و آقایان
اندازه
25 در 35 در 22 سانتی متر
شاید دوست داشته باشید

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

کد QR