تابلو فیروزه کوبی اصل نیشابور طرح علی نستعلیق اصیل

1629

محصول جدید

تابلو فیروزه کوبی اصل نیشابور طرح علی نستعلیق اصیل گسترش
تابلو فیروزه کوبی اصل نیشابور طرح علی نستعلیق اصیل
  • تابلو فیروزه کوبی اصل نیشابور طرح علی نستعلیق اصیل
  • تابلو فیروزه کوبی اصل نیشابور طرح علی نستعلیق اصیل

محصول ارائه شده تابلو نفیس فیروزه کوبی، ساخته شده دست هنرمندان نیشابوری است. متن این تابلو که با استفاده از سنگ فیروزه اصل نیشابور و با تکنیک فیروزه کوبی شکل گرفته و بر روی زمینه مخمل مشکی قرار گرفته است.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

اگر موجود شد خبرم کن

450,000 تومان

تضمین خرید و کیفیت کالا
تضمین خرید و کیفیت کالا
دریافت مشاوره تلفنی
اگر خرید خود را 800,000 تومان افزایش دهیدارسال آن رایگان خواهد بود

توجه داشته باشید ارسال رایگان به سفارشات پرداخت در محل  و دارای تخفیف تعلق نخواهد گرفت.

با خرید این محصول شما 45000 امتیاز وفاداری دریافت می‌کنید. مجموع امتیازات شما: 45000 امتیاز ارزش امتیازات شما: 10,800 تومان.

مجموع امتیازها مجموع امتیازها:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 دیدگاه

  ارسال دیدگاه نمایش دیدگاه‌ها نمایش دیدگاه‌ها

با ارسال نظر برای هر محصول کوپن تخفیف دریافت کنید!

اطلاعات بیشتر

فیروزه یکی از سنگ های پر طرفدار محسوب می شود. برای قرن ها، فیروزه، سنگی بود که خیلی ها مشتاق این بودند که آنرا داشته باشند. نام سنگ فیروزه با نام نیشابور همراه است؛ هرچند فیروزه غیر از ایران در مکان های دنیا هم چون مصر، آمریکا و چین نیز یافت می شود، به شهادت گوهرشناسان دور و نزدیک، سنگ فیروزه نیشابور بر روی زمین مقام اول را دارد و همواره زینت بخش گنجینه های گران بهای ثروت مندان جهان و خزاین ممالک بوده و توجه جهانیان را به خود جلب کرده است. از جمله خواص سنگ فیروزه در بعد معنوی را می توان گفت که فیروزه با احساس افسردگی مبارزه می کند و اعتماد به نفس را افزایش می دهد. این سنگ باعث شادی و نشاط افراد غمگین و افسرده می شود و به آنها نیروی لازم برای به انجام رساندن کارهای سخت را با ظرفیت و چابکی منتقل می کند. سنگ فیروزه در دنیا طرفداران بسیاری دارد و نماد سنگ دوستی، آرامش و صلح است و شما را در برابر انرژی‌های منفی محافظت می‌کند، این سنگ برای آسان شدن کارها و رونق کسب‌وکار بسیار تاثیرگذار است. این سنگ باعث اعتماد به نفس می شود و شخص را در برابر خوابهای آشفته و کابوسها حمایت می کند . نیرو و ارتعاشات منفی ، مضر و آشفته را دور می کند و می تواند جذب کننده نیروهای مثبت باشد. فیروزه کوبی در مشهد توسط یوسف حکیمیان بر روی زیور آلات ای مانند گوشواره دستبند گل سینه و غیره ابداع گردید سپس توسط صنعتگری به نام حاج داداش در اصفهان نیز رواج یافت. این تابلو فیروزه کوبی اثری قابل توجه و نفیس است که می‌تواند بر روی دیوار منزل و محل کار شما قرار گیرد؛ همین‌طور گزینه مناسبی برای هدایای سازمانی اداری و رسمی می‌تواند باشد.

مشخصات

کیفیت ساخت عالی

مطالب مرتبط

دیدگاه دیدگاه (0)

براساس 0 دیدگاه - 0 1 2 3 4 0/5